Dobra gablota oświetleniowa

W sklepie stawialiśmy na jak największą widoczność towaru, w przeciwieństwie do większości konkurencyjnych sklepów militarnych, gdzie preferowano ułożenie towarów bez szczególnego porządku. U nas potrzebowaliśmy więc sporej ilości regałów i gablot wystawienniczych, by sprzedawane przez nas militaria były widoczne i łatwe do znalezienia.

Gablota z oświetleniem do sklepu

gablota podświetlana ledBodaj najlepszym elementem wyposażenia jaki do tej pory wprowadziliśmy do inwentarza sklepu jest podświetlana gablota na mniejsze elementy wyposażenia i narzędzia. Gablota podświetlana LED zdecydowanie przydaje się do ekspozycji towaru który chcemy pokazać w pierwszej kolejności, aczkolwiek bywa również niemałym ułatwieniem dla klientów szukających bardzo specyficznych narzędzi, tudzież przeglądających ofertę. Jest to gablota wysoka na prawie dwa metry, mająca osiem półek umieszczonych tak, by bez problemu mieścić nawet najbardziej gabarytową zawartość. Przestronność czyni ją bardzo wygodnym elementem wyposażenia, podobnie jak oświetlenie, aczkolwiek bardzo przydatne są również profile które służą do mocowania cenówek czy oznaczeń sprzedawanych militariów, dzięki czemu oferta sklepu jest jeszcze bardziej przejrzysta. Cała gablota wykonana jest ze ścian z tworzywa sztucznego, połączonych na aluminiowym, lekkim szkielecie.

Jest to więc lekki mebel, łatwy do przesuwania i przestawiania w inne miejsce, a jednocześnie bardziej trwały i odporny na uszkodzenia niż gabloty ze szkła, które należą do bardzo delikatnych. Nie jest to szczególnie drogi mebel do sklepu, aczkolwiek spisuje się świetnie, więc w ostatnim czasie do inwentarza trafiło jeszcze kilka takich gablot. Dzięki nim sklep zaczął wyglądać niezwykle nowocześnie, a nasz towar mógł być eksponowany w bardziej widoczny sposób.