Dogodne noclegi Powidz i okolice jezior

W trasie, podczas podróży po Wielkopolsce, lub jeśli szukamy dogodnego miejsca na dłuższy odpoczynek i regenerację sił, Powidz jest idealną lokalizacją na odpoczynek i nocleg na łonie natury. To miasto położone w bardzo atrakcyjnej odległości od Gniezna, Trzemeszna, Inowrocławia, Torunia i autostrady A2. Działają tu bardzo wygodne ośrodki noclegowe. Dodatkowym plusem miasta jest jego unikatowy klimat. Mamy historyczne centrum, skąd łatwo dojdziemy nad jezioro.

Klimatyczny Powidz – noclegi nad jeziorem

dogodne noclegi PowidzNiewiele wielkopolskich miejscowości ma tak atrakcyjne położenie, jak miasto Powidz. Usytuowane na skraju jeziora, niedaleko autostrady A2 i głównych szlaków turystyczno – komunikacyjnych. Dlatego to idealne miejsce na wygodny nocleg w trasie oraz dłuższy wypoczynek. Dogodne noclegi Powidz jako miasto z wieloletnią, rybacką tradycją, łączy w sobie uroki miasteczka portowo – rybackiego z miejscem do wypoczynku podczas dłuższych podróży. Znajdziemy tu idealne zakwaterowanie, bez względu na ilość noclegów. Plusem jest możliwość dokupienia wyżywienia na miejscu. Możemy też skorzystać z bogatej oferty lokalnej gastronomii. Tawerny rybackie i smażalnie ryb, ugoszczą nas świeżym jedzeniem, rybą z miejscowych połowów. Noclegi w Powidzu dają możliwość taniego wypoczynku w pięknej okolicy, na łonie natury. Za stosunkowo niską cenę otrzymamy usługi hotelowe, które w większych miastach regionu, z pewnością kosztowałyby wiele więcej. Pokoje są czyste, obsługa miła. Do dyspozycji gości pozostaje recepcja, gdzie otrzymamy wszystkie, niezbędne informacje o lokalnych atrakcjach. Możliwe jest zakwaterowanie z wyżywieniem lub bez. Smaczne posiłki to tylko jeden z wielu plusów oferty noclegowej. Przestronne pokoje z ładnym widokiem w niewielkim ośrodku, dają możliwość spokojnego wypoczynku.Apartamenty urządzone ze smakiem, posiadają wszystkie udogodnienia, dzięki, którym odwiedzający podróżni, czują się jak u siebie w domu. 

Powidzki Park Krajobrazowy przyciąga najbardziej wybrednych turystów, właśnie ze względu na dogodne noclegi w okolicy jezior. Na przyjezdnych czeka czyste powietrze, możliwość skorzystania z tras rowerowych, wędkowania oraz świetna, lokalna kuchnia. Miejscowe bary, smażalnie i wędzarnie ryb posiadają najlepsze rybki w okolicy.