Francuski producent olejów

Coraz większą popularnością cieszą się w Polsce auta francuskiej firmy Aixam. Aixam, to grupa motoryzacyjna, założona w 1983 roku, specjalizująca się w produkcji pojazdów terenowych, takich jak: motocykle, quady, skutery śnieżne oraz samochody. Firma Aixam posiada ponad czterysta centrów dealerskich rozsianych na terenie Europy i Ameryki Północnej.

Yacco to gwarancja jakości

polecane oleje yaccoO pojazdy terenowe należy dbać z wyjątkową uwagą, dlatego, do tych pojazdów są polecane oleje yacco, które są używane przy ich produkcji. To nie przypadek, że firma produkująca renomowane auta i inne środki transportowe, używa olejów marki Yacco. Marka ta, może się pochwalić dużym doświadczeniem w branży olejowej, ponieważ działa ona na francuskim rynku już od 1919 roku, czyli ma ponad sto lat. Dzięki doświadczeniu, Yacco oferuje jedne z najlepszych olejów na światowym rynku. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, jednak to w Normandii opracowuje się najnowsze receptury środków smarnych, w nowoczesnych laboratoriach, wyposażonych w najlepszy sprzęt. W tym mieście znajduje się także jedyna fabryka produkująca oleje tej marki. Firma Yacco słynie z produkcji olejów dedykowanych dla pojazdów marki Aixam, jednak produkuje ona także oleje dla samochodów innych marek, oraz oleje uniwersalne. Jej produkty są polecane przez niemal wszystkich czołowych producentów motoryzacji. Yacco ma w swojej ofercie także kosmetyki do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, aerozole zapachowe, smary wykorzystywane w lotnictwie i żegludze morskiej, zapobiegające zamarzaniu, oraz wzbogacające dodatki do paliw i inne produkty dla przemysłu. Wielu profesjonalistów, biorących udział w wyścigach motorowych i żużlowych używa produktów marki Yacco, która także sponsoruje własną drużynę. Firma Yacco zaistniała i zapisała się na stałe w świadomości osób zainteresowanych motoryzacją na najwyższym poziomie, co roku prezentując swoje produkty na jednych z największych targów motoryzacyjnych na Świecie.

Jeśli chcesz, aby twój samochód służył ci jak najdłużej, koniecznie wypróbuj produkty firmy Yacco. Tylko oleje najwyższej jakości właściwie zadbają o twoje auto i dadzą ci gwarancję, że będzie ono służyć ci bezawaryjnie, nawet w najgorszych warunkach pogodowych, kiedy temperatura spadnie mocno poniżej zera, lub w największe letnie upały.