Ile kosztuje Level 7.0?

Kross jest polskim producentem rowerów, którego pojazdy można kupić niemal na całym świecie. Marka, swoją popularność zawdzięcza doskonałej proporcji jakości do ceny, co sprawia, że po Krossy sięgają nawet najbardziej wymagający cykliści.

Nowoczesny Level „siódemka” od Krossa

nowoczesny kross level 7.0Najważniejszym segmentem w ofercie Krossa są rowery górskie i ma on w swoim dorobku aż dwie serie: Level oraz Hexagon. Pierwsza z nich to jednoślady bardziej zaawansowane, z których mogą korzystać także profesjonaliści, natomiast Hexagony to rowery bardzo dobrze wyposażone, ale dopasowane do potrzeb mniej wymagających rowerzystów. Jednym z modeli, który od lat cieszy się bardzo dużą popularnością jest nowoczesny Kross Level 7.0. To jednoślad z ultralekką, sztywną, aluminiową ramą, która doskonale znosi obciążenie i przeciążenia. Dla zwiększenia wydajności jest ona, w miejscach najbardziej narażonych na działanie sił, – wzmocniona, natomiast tam, gdzie działają najsłabiej – potrójnie cieniowana. Za amortyzację na najwyższym poziomie odpowiedzialny jest przedni widelec z komorą powietrzną, dzięki czemu można dostosowywać ustawienia do swoich preferencji. Jeżeli chodzi o układ napędowy to pochodzi on od najbardziej docenianego, japońskiego producenta i pozwala na zmianę 20 przełożeń. Natomiast o nasze bezpieczeństwo zadbają hydrauliczne tarczówki, które sprawdzą się zarówno w leśnych ostępach, jak i leśnych szlakach. Level 7.0 do niedawna kosztował niemal 4500 złotych, natomiast teraz, w ofercie outletowej jest możliwe kupienie go nawet o 1000 złotych taniej, co jest okazją, jakiej przegapić się nie powinno. Zwłaszcza, gdy szukamy „górala” profesjonalnego, dobrze wyposażonego, ale stosunkowo niedrogiego. Oczywiście outletowe oferty dostępne są teraz głównie w internecie, toteż tam najlepiej zacząć poszukiwania tego modelu. Kross Level 7.0 to typowy rower typu XC, toteż doskonale przyda się profesjonalistom, których codzienny trening opiera się miedzy innymi na jeździe rowerem. 

Jeżeli chcemy kupić rower solidny, gwarantujący efektywny trening, a jednocześnie nie chcemy wydać więcej niż cztery tysiące, to Level „siódemka” jest doskonałym rozwiązaniem. To jednoślad, jaki nie może się znudzić,  który nigdy nas nie zawiedzie, a jakość jazdy na nim docenią nawet bardzo doświadczeni cykliści.