Jak po latach rozkochać swoją żonę?

Małżeństwo rzadko kiedy po latach jest tak samo udane, jak na samym początku. Często po upływie czasu zauważamy, że oddaliliśmy się od naszej drugiej połówki, a w relacji niegdyś tak gorącej pojawił się chłodny dystans. Gdy stanie się on nie do zniesienia, pora wziąć sprawy w swoje ręce.

Co zrobić, by rozkochać żonę po latach?

jak rozkochać żonę na nowoDo dystansu między małżonkami przyczynia się między innymi nadmiar pracy. Bardzo często mijamy się po powrocie do domu, zwłaszcza, gdy pracujemy w różnych systemach zmianowych. Czasami przynosimy też pracę do domu, przez co nawet, gdybyśmy chcieli spędzić ze sobą trochę czasu, zwyczajnie nie możemy sobie na to pozwolić. Wielu mężczyzn zastanawia się: „Jak rozkochać żonę na nowo?”. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Nie wystarczą tylko czekoladki i bukiet kwiatów – zachwyt nad nimi potrwa tylko chwilę. Świetnym pomysłem będzie wspólne spędzenie weekendu lub innego dnia wolnego od pracy. Jeżeli chcemy uniknąć nieudanej niespodzianki, warto szczerze porozmawiać z żoną o tym, co moglibyśmy wspólnie zrobić – dokąd chciałaby pójść, co chciałaby zjeść, jaki film chciałaby obejrzeć. Gdy uda nam się zostać sam na sam, istotne jest zainteresowanie się nią. To nie jest czas na to, by siedzieć w telefonie lub podziwiać otoczenie. Starajmy się też unikać tematów związanych z pracą. Możemy powspominać dobre czasy z początków małżeństwa, by przypomnieć sobie, jak kiedyś było dobrze i romantycznie. Nie zabraniajmy mówić jej o swoich problemach i okażmy jej jak najwięcej wsparcia, by nie czuła się samotna z tym, z czym musi się zmagać.

Kluczem do ponownego podbicia serca swojej małżonki – nawet po upływie wielu lat – jest okazanie zainteresowania. Wystarczy pokazać, że znaczy dla nas tyle, co na samym początku tej wspólnej przygody i nadal zależy nam na niej. Później wszystko potoczy się samo.