Joga dla osób w różnym wieku w Poznaniu

Proste do wykonania ćwiczenia dla osób w różnym wieku, to oferta poznańskiego centrum jogi. Daje możliwość wyboru grupy na różnych stopniach zaawansowania. Dodatkowo organizowane są zajęcia dla dzieci i kobiet w ciąży. Praktyka jogi jest najmniej forsowną formą ruchu, która nadaje się dosłownie dla każdego. Oprócz rozwoju ruchowego zapewnia lepsze zrozumienie siebie, wyciszenie i relaks.

Zajęcia z jogi sposobem na codzienny stres

joga w PoznaniuW ciągłej gonitwie donikąd, jakże ważne jest zatrzymanie się i skupienie na tym, co ważne. Pierwszym etapem i wstępem do praktykowania jogi jest skupienie się na własnym oddechu, na przepływie energii i na odzyskaniu kontroli nad własnym ciałem. Jest to proste i trudne zarazem. Joga w Poznaniu organizowana jest przez certyfikowanych specjalistów, którzy prowadzą grupy na różnych stopniach zaawansowania. Początkujące osoby, kobiety w ciąży i seniorzy, przydzielani są zwykle na pierwszy etap. Następne poziomy przy systematycznych ćwiczeniach, są okazją do pogłębienia integralności naszego ciała i duszy. Wyraźny efekt uspokojenia i wyciszenia obserwujemy po regularnym udziale w zajęciach. Dogodne godziny, zarówno poranne, jak i wieczorne, pozwolą nam na dopasowaniu treningu do grafiku. Dla wielu osób poranny trening stał się relaksującym rytuałem, który pomaga w utrzymaniu równowagi przez cały dzień. Odpowiednie ćwiczenia działają na części ciała, uśmierzają ból, stres, napięcia.

W poznańskim centrum jogi odnajdziemy optymalnie dostosowane grupy na różnych poziomach. Ćwiczenia pozwolą odzyskać spokój i równowagę. Systematyczny trening dopasowany do naszej kondycji i możliwości czasowych, pozwoli w krótkim czasie pozbyć się dręczących myśli, oczyści umysł i doda energii. Wolni od trosk wkroczymy na nowy poziom naszej egzystencji.