Klienci chętnie robili zakupy w moim sklepie

Jakiś czas temu postanowiłam, że odchodzę z dotychczasowej pracy i zaczynam pracować na własny rachunek. W korporacji wiele się nauczyłam, sporo zarobiłam ale nie miałam praktycznie zupełnie czasu dla siebie. Musiałam być ciągle pod telefonem, gotowa do pracy. Chciałam już zwolnić. Od jakiegoś czasu myślałam, żeby otworzyć swój sklep. Długo się do tego przygotowywałam i kiedy nadarzyła się okazja postanowiłam spróbować. Udało mi się kupić lokal w dobrej okolicy i w przystępnej cenie. Lokal był sporych rozmiarów więc spokojnie mogłam pomieścić wszystkie akcesoria, które chciałam sprzedawać.

Oferowałam akcesoria dla koni

sklep z akcesoriami jeździeckimi dla miłośnikówOd małego lubiłam konie i w naszej okolicy było wiele stajni ale nie było żadnego specjalistycznego sklepu, który oferował dobrej jakości sprzęty i akcesoria. Nawiązałam współpracę z solidnymi producentami. Udało mi się wynegocjować dobre stawki i pozamawiałam wiele rzeczy, które na pewno będą cieszyły się sporym zainteresowaniem moich klientów. Sklep z akcesoriami jeździeckimi dla miłośników cieszył się dużym zainteresowaniem. Udało mi się szybko wystartować i dobrze zareklamować swój sklep. Miałam spory ruch od samego początku. Nie sądziłam, że mój sklep będzie od początku tak dobrze funkcjonował. Znałam się na oferowanych przeze mnie towarach i widziałam, że klienci się z tego powodu cieszyli. Potrafiłam im doradzić więc wychodzili ode mnie zadowoleni. Ceny były przystępne a na początek działalności oferowałam także różne promocje i rabaty. Wprowadziłam też karty stałego klienta. Wiedziałam, że miłośnicy jazdy konnej na pewno będą do mnie wracać wiec to była dodatkowa zachęta. Miałam w ofercie różne kaski, czapraki i inne rzeczy, które przydają się kiedy posiada się konia lub po prostu jeździ się konno w stadninie.

Decyzja o otworzeniu własnego sklepu była najlepsza decyzją w moim życiu. Wszystkie sprzedawane przeze mnie akcesoria cieszyły się sporym zainteresowaniem. U mnie w sklepi na ścianach były tapety w konie więc sklep był ewidentnie na tym bardzo skupiony. Wszystko do siebie pasowało. W końcu byłam tak na prawdę szczęśliwa i zadowolona z mojego życia. Warto spełniać swoje marzenia i jeśli na czymś nam na prawdę zależy warto to robić. Znałam się na koniach, lubiłam na nich jeździć i wiedziałam co tak na prawdę miłośnikom koni jest potrzebne.