Korzystny manicure hybrydowy

Chcąc uzyskać efekt zdrowych i schludnie wyglądających paznokci, można sięgnąć po lakier hybrydowy, który wyróżnia się wysokim poziomem trwałości i jednocześnie głębią barw. Jest to doskonała alternatywa dla paznokci wykonanych metodą akrylową albo żelową. Metoda ta nie służy docelowo do przedłużania paznokci, ewentualnie jedynie odrobinę, ale przede wszystkim do zabezpieczenia warstwy paznokcia oraz uzyskania estetycznego wyglądu paznokcia i to w sposób o wiele bardziej skuteczny, niż w przypadku zwyczajnych lakierów.

Charakterystyka modnych paznokci hybrydowych

modny manicure hybrydowy w katowicach

Coraz popularniejszy manicure hybrydowy nakłada się na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia, a następnie utwardza przy pomocy lampy UV. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest trwałość. Efekt utrzymuje się nawet koło 3 do 4 tygodni, w zależności od tego jak szybko nam rosną paznokcie. Jeżeli zabieg został wykonany  prawidłowy sposób, nie musimy obawiać się, że paznokcie ulegną uszkodzeniu, na przykład w czasie wykonania prac domowych. Oprócz tego paznokcie prezentują się idealnie, są gładkie i błyszczące, a co najważniejsze efekt ten jest długotrwały. Trzecim ważnym atutem manicure hybrydowego jest stosunkowo niska cena, a także dostępność i popularność. Wiele kobiet ceni hybrydy także za naturalny wygląd, ponieważ czasami ciężko odróżnić je od naturalnych paznokci pomalowanych tradycyjnym lakierem. Warto zdecydować się na modny manicure hybrydowy w katowicach. Ważnym aspektem jest także oszczędność czasu. Sam zabieg będzie trwał koło godziny, jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę, jak długo utrzymuje się w efekt, to jest to znaczną oszczędność czasu. Czas trwania zabiegu wynika z konieczności wykonania w sposób staranny określonych czynności, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami. W razie niewłaściwej aplikacji

Pierwszym etapem manicure hybrydowego jest odsunięcie skórek, a następnie nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu. W dalszej kolejności należy zmatowić płytkę paznokcia blokiem polerskim oraz przetrzeć cleanerem w celu usunięcia zanieczyszczeń. W pierwszej kolejności należ nałożyć cienką warstwę bazy, utwardzić w lampie UV, a następnie nałożyć kolorową warstwę i powtórzyć czynności. Druga warstwa kolorowego lakieru nada głębi odcienia. Na wierz nakłada się natomiast cienką warstwę topu, który nadaje dodatkowy połysk.