Kotylion na piersi – duma rodzica

Każda przyszła para młoda ma bardzo dużo spraw na głowie przed tym jednym i najważniejszym dniem w życiu. Bardzo często w przygotowaniach do tej wzniosłej uroczystości pomagają rodzice. To oni byli przy przyszłych małżonkach przez całe życie i są z nimi w tym najważniejszym dniu. To oni także, zaraz po narzeczonych, najbardziej przeżywają ten dzień. Denerwują się i pragną, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Są niczym anioły stróże, które czuwają nad przebiegiem uroczystości. Za te starania fajnie jest wyróżnić w jakiś sposób te najważniejsze osoby wśród gości weselnych.

Wyróżnienie rodziców spośród gości weselnych

kotyliony dla rodzicówDo najbardziej popularnych metod wyróżnienia rodziców pary młodej jest przyjęcie do ich kreacji weselnej kotylionów. Jest to subtelna metoda, która w delikatny sposób wskazuje kto spośród gości jest najważniejszy. Kotyliony dla rodziców można znaleźć w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych. Zazwyczaj przyjmują one formę swoistego odznaczenia w postaci medalu lub ozdobnej zawieszki. Bardzo często są one także spersonalizowane. Obecny na nich napis jasno wskazuję kim jest dana osoba. Zdarza się także, iż przyszłe pary młode zamawiają kotyliony na których znajduje się także imię lub rodzinna ksywka danego rodzica. Kotyliony mogą być wykonane z różnych materiałów. Podstawa zazwyczaj jest metalowa. Jest ona przyozdobiona materiałami lub tiulem. Niektóre z rodzajów kotylionów są wzbogacone także w prawdziwe kwiaty lub kompozycje z papierowych kwiatów. Dominujący kolor kotylionów można dobrać pod kreacje rodziców lub do innych ozdobnych dodatków, które można znaleźć na sali weselnej. Są one bardzo efektowne. Na pewno przyciągną uwagę gości weselnych. Dzięki nim nawet goście z drugiem rodziny będą wiedzieli kto jest rodzicem Panny lub Pana Młodego. Ta nietuzinkowa ozdoba nie jest droga. Może pozwolić sobie na nią nawet organizator skromnego wesela. 

Podsumowując, chcąc sprawić rodzicom miłą niespodziankę oraz wyróżnić ich spośród innych gości weselnych, warto rozważyć zakup kotylionów. Ta niewielka ozdoba przyciągnie uwagę gości. Będzie dumnie prezentować się na piersi rodzica, który właśnie oddaje w ręce innego człowieka swój największy skarb – dziecko. Ten piękny i jednocześnie trudny dzień w życiu każdego rodzica może stać się tym samym jeszcze bardziej wzniosły.