Krakowski projektant wnętrz

Kiedy kupiłam swoje pierwsze mieszkanie za gotówkę, byłam bardzo podekscytowana. Traktowałam to jako swoje wielkie osiągnięcie. Niestety, mieszkanie było w stanie deweloperskim, a ja nie mam smykałki do urządzania wnętrz. Wyjściem z tej sytuacji była współpraca z projektantem wnętrz, który miał sprawić, że moje mieszkanie zmieniłoby się w mój najpiękniejszy azyl na świecie.

Kreatywny projektant z Krakowa

projektowanie wnętrz krakówMoment, w którym odebrałam klucze do swojego niedawno zakupionego mieszkania w rodzinnym Krakowie, z pewnością zapamiętam do końca życia. Była to dla mnie bardzo wzruszająca chwila, ponieważ bardzo ciężko pracowałam, by móc sobie pozwolić na takie mieszkanko. Było ono w stanie deweloperskim, dlatego też było jednym wielkim polem do popisu. Niestety nie dla mnie, ponieważ nie mam talentu do urządzania wnętrz. Dlatego też stwierdziłam, że muszę poprosić o pomoc specjalistę, którego domeną jest projektowanie wnętrz Kraków to moje rodzinne miasto, w którym kupiłam mieszkanie, dlatego też to właśnie w tym mieście szukałam odpowiedniego specjalisty dla siebie. Przejrzałam dziesiątki portfolio, ale w oko wpadło mi w szczególności jedno. Skontaktowałam się z tym fachowcem. Spotkanie było bardzo owocne, od razu miałam poczucie, że projektant zrozumiał moją wizję mieszkania i moje potrzeby. Szczerze mówiąc, po odbytym spotkaniu nie mogłam się już doczekać projektu, jaki mi przedstawi.

Gdy tylko projektant przedstawił mi projekt wnętrza, byłam szczerze zaskoczona. Było to jednak pozytywne zdziwienie, ponieważ mieszkanie miało być nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo modne! Od razu stałam się największą fanką tego projektu, dając fachowcowi zielone światło do działania. Chciałam, aby prace remontowe przebiegły sprawnie, bym mogła jak najprędzej się wprowadzić.