Kto w Krakowie zajmuje się wywozem gruzu?

Postanowiliśmy z mężem wyremontować nasz cały dom. Ponieważ nie był on remontowany już od dłuższego czasu wymagał on naprawdę generalnego remontu, po którym pozostało sporo gruzu. Mąż chciał wyrzucić te odpady do kontenera na śmieci pod blokiem, ale na szczęście zdążyłam go przed tym powstrzymać. Przecież to nielegalne – powiedziałam – musimy znaleźć firmę, która zajmie się odebraniem od nas gruzu i wywiezie go w odpowiednie miejsce. Postanowiłam sama się tym zająć.

Udało mi się znaleźć firmę, która wywiozła gruz

jednorazowy wywóz gruzu w krakowieKorzystając z internetu, znalazłam firmę, która się tym zajęła. Znalazłam ich stronę internetową, sprawdziłam ofertę i cennik, po czym zadzwoniłam na podany numer telefonu. Dodzwoniłam się do punktu obsługi klienta. Powiedziałam, że interesuje mnie jednorazowy wywóz gruzu w krakowie. Uzgodniliśmy szczegóły i umówiłam się, że następnego dnia firma podstawi pod mój blok kontener, w który zapakujemy cały gruz, a firm ago wywiezie na odpowiednie składowisko. Ta firma miała bardzo przejrzystą i konkretną ofertę. Za jej pośrednictwem można było wynająć nawet koparko – ładowarkę, która zebrałaby cały gruz i bezpośrednio wpakowała go do kontenera. To była jednak oferta skierowana bardziej do osób, które musiały wyrzucić gruz po budowie domu, a niżeli po remoncie mieszkania. Ja zdecydowałam się zamówić kontener otwarty, ponieważ domyślam się, że będzie on o wiele wygodniejszy niż kontener typu zamkniętego. Muszę przyznać, że cena za taką usługę była naprawdę przystępna. Szczególnie, że firma nie pobierała dodatkowych opłat za dojazd do klientów mieszkających na terenie Krakowa. Dzięki temu za wywóz gruzu po remoncie nie zapłaciliśmy zbyt wygórowanej ceny. Już wkrótce przekonałam się, że wybór tej firmy był słuszny. Była to rzetelna firma, w której pracowali prawdziwi profesjonaliści, którzy działali legalnie.

Podstawili mi pod blok kontener o umówionej godzinie i następnego dnia zjawili się, żeby go odebrać. Dzięki temu gruz trafił na legalne składowisko. Co ciekawe, nie od razu oddają oni odpady do utylizacji. Podobno taki gruz można z powodzeniem sprzedać, ponieważ przydaje się przy różnych inwestycjach budowlanych. Następnym razem też spróbuję sprzedać gruz, zamiast się go od razu pozbywać, ale póki co byłam bardzo zadowolona  z usług tej firmy.