Kto wykonuje szafy wnękowe w Poznaniu

 

Każdy kto sam projektował, wykańczał, wybierał meble do swojego mieszkanie, wie doskonale, że nie jest to łatwe zadanie. Ja na szczęście powoli już mam cały remont za sobą. Większość większych prac mam już za sobą, na szczęście teraz pozostała mi ta przyjemniejsza cześć, czyli kupowanie mebli, dopieranie dodatków, wybieranie pięknych elementów dekoracyjnych jak poduszek, zegarków, obrusów oraz innych.

 

Szukam dobrego stolarza, który wykona szafę wnękową

 

szafy wnękowe w PoznaniuJa bardzo długo zastanawiałam się jakie szafy do mojego mieszkania wybrać. Chciałam mieć piękną szafę do sufitu w przedpokoju, do której będę mogła wykładać płaszcze, kurtki oraz buty. Zaplanowałam również kupno dużej szafy wnękowej do mojej sypialni. Jednak kiedy oglądałam gotowe szafy w sklepach, to wszystkie były niższe niż ja chciałam. Żaden sklep z meblami nie oferował szaf od podłogi do sufitu. Dlatego wówczas pomyślałam o zamówieniu szaf na wymiar u stolarza lub w jakieś innej firmie, która zajmuje się właśnie wykonywaniem szaf na zamówienie. Dlatego też obecnie od jakiegoś czasu, szukam dobrego stolarza, który wykona szafę wnękową. Poszukiwania dobrej firmy trochę mi zajęło. W końcu ostatnio zapytałam moją koleżankę, która również niedawno remontowała mieszkanie, kto wykonuje szafy wnękowe w Poznaniu. Na szczęście ona wiedziała kogo mi polecić. Dała mi numer kontaktowy do naprawdę dobrej, sprawdzonej firmy stolarskiej, która wykonuje właśnie różnego rodzaju szafy wnękowe, półki oraz inne meble i dekoracje. Ona sama zamówiła u nich szafy do swojego mieszkania, szafy te naprawdę ładnie i elegancko się prezentują. Ja sama byłam pod ogromnym wrażaniem, kiedy zobaczyłam jej szafy w mieszkaniu. Były naprawdę dobrze wykonane i bardzo przemyślane. Koleżanka miała dokładnie tylko półek ile potrzebowała, i tyle też wieszaków.

 

Na szczęście firma ta u mnie również doskonale się spisała. Po pierwsze stolarz pojawił się bardzo szybko u mnie w domu i od razu pobrał miary na moje szafy, polecił mi najlepsze rozwiązanie i pomógł wybrać piękne kolory. Ja sama szczerze mówiąc nie wiedziałam od czego zacząć, na co zwrócić uwagę. Na szczęście z pomocą specjalisty z tej firmy udało mi się wybrać piękne szafy w kolorze drewna do sypialni oraz przepiękne ciemnoszare szafy do przedpokoju.