Kupno jeansowej katany z ćwiekami

Kiedy byłam młodą nastolatką bardzo lubiłam ciężką, metalową muzykę. Teraz już trochę wyrosłam z takich dźwięków, ale kiedy tylko puszczałam sobie w samochodzie czy w domu, jakąś rockową nutę, przypominały mi się czasy mojej młodości. Co tu dużo mówić. Miałam do tego sentyment. Ostatnio mąż zaproponował, żebyśmy wybrali się na jakiś metalowy koncert. Akurat w naszej okolicy odbywał się festiwal takiej muzyki. I jak każda kobieta w takiej sytuacji, nie miałam się w co ubrać.

Poszukiwania jeansowej katany na koncert

katana jeansowa z ćwiekami ostrymiKiedy byłam młoda na takie koncerty zawsze zakładałam jeansy i do kompletu jeansową katanę. Najlepiej, żeby była ona nabijana ostrymi, metalowymi ćwiekami. Na nogi obowiązkowo ciężkie glany. Niestety, wszystkie moje dotychczasowe katany były już za małe. Uznałam, że najlepiej będzie jak kupię sobie jakąś nową. Udałam się w takim razie do sklepu. Ponieważ nie bardzo lubię robić zakupy i tracić czas na poszukiwania ubrania w odpowiednim rozmiarze, od razu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam, że interesuje mnie katana jeansowa z ćwiekami ostrymi, i poprosiłam aby pokazała mi kurtki, które mają dostępne w moim rozmiarze. Sprzedawczyni od razu pokazała mi dwa, bardzo modne modele jeansowych katan. Jeden z nich spodobał mi się o wiele bardziej, niż ten drugi, dlatego od razu go zakupiłam. Tym bardziej, że ta kurteczka była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie, a w moim rozmiarze została już tylko jedna sztuka. Największą zaletą tej katany było to, że wykonana było ona z prawdziwego jeansu. Materiał był gruby i sztywny, dlatego miałam pewność, że kurtka idealnie sprawdzi się w tłumie na koncercie. Kolejną jej zaletą było to, że posiadała ona ostre, duże ćwieki zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także na rękawach. Kurtka miała rękaw do łokcia, dlatego pozwalała na swobodę ruchów, co było dla mnie bardzo ważne.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim zakupiona przeze mnie kurtka była bardzo wygodna i praktyczne. Ponieważ jej materiał był gruby była ona również ciepła i przydała mi się nie tylko na koncert, ale także jako kurtka na jesień do noszenia na co dzień. W takim młodzieżowym stylu od razu poczułam się dużo młodziej, z czego byłam bardzo zadowolona.