Luksus przemieszczania się na najwyższym poziomie

Limuzyny to długie, przestrzenne samochody, wypchane komfortem w środku. Kojarzą się z luksusem, przepychem oraz wygodą. Zawsze kierowana przez szofera z oddzieloną strefą dla pasażera. Pierwsze limuzyny pojawiły się na początku XX wieku i od tego czasu są symbolem codziennego komfortu i luksusu. 

Lincoln to prawdziwy rarytas limuzyn

limuzyna lincolnAmerykański producent, zawdzięczający swoja nazwę szesnastemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, od początku swojego istnienia zasłynął z produkcji samochodów o niebywałym poziomie komfortu. Jej najsłynniejszy model, to zdecydowanie Lincoln Town, który posiadł przydomek “kanapa na kołach”, właśnie ze względu na kosmiczny poziom komfortu, który oferował i oferuje po dziś dzień. Jego rozciągnięta wersja – Lincoln Town Car Stretch Limousine to model, który zyskał największą ekspozycje i zapadł w pamięć ludziom. Stało się to z prostego względu, limuzyna lincoln była rozciągnięta do niebywałych, dwunastometrowych rozmiarów, co sprawiało, że nie sposób było ją przeoczyć. W połączeniu z jej unikalnością i nie dużą ilością egzemplarzy stała się synonimem luksusu. Wyposażona w ogromną, skórzaną kanapę która może pomieścić do ośmiu osób limuzyna zapewnia także szereg udogodnień, w tym barek z alkoholem, pojemniki z lodem, dźwiękowy sytem stereo z połączeniami bluetooth czy aux. Za unikalny klimat odpowiedzialne jest specjalne oświetlenie ledowe oraz lustrzany sufit. Takie połączenie jest gwarancja niezapomnianego przeżycia dla każdego pasażera. 

Podróżowanie taką limuzyna na codzień bez dwóch zdań jest bardzo komfortowe. Nie jest sekretem jednakże, że koszta takiej jazdy są niezwykle wysokie. Niezależnie więc od tego, czy zdecydujemy się na zakup takiej limuzyny, czy jej wynajęcie (co częściej jest lepszym wyborem), pewnym jest, że nasze przeżycia związanie z limuzyną Lincoln będą wyjątkowe i unikalne.