Modna koszula bawełniana w kratę

W tym sezonie najmodniejsza jest kratka pod każdą postacią. Ja noszę spodnie w kratkę, koszule, torebkę, a nawet płaszcz. Planuję jeszcze zakupić dwie koszule w czerwoną kratę, bo bardzo mi się spodobały. Pamiętam, że w ubiegłym roku bardzo modne były paski i kropki. Mama twierdzi, że powróciła moda z lat siedemdziesiątych i pokazała mi kilka swoich zdjęć z tamtego okresu. Rzeczywiście, na tych zdjęciach mama pozuje dokładnie w takich ubraniach, jakie są dzisiaj trendy. Jestem naprawdę zaskoczona.

Popularna koszula w kratę w sklepie online

koszule bawełniane w kratęMam trzy koszule bawełniane w ratę, ale one już mi się znudziły. Są granatowe w czarne paski i białe guziczki. Widziałam w sklepie stacjonarnym piękne koszule w czerwoną kratę. Myślę, że znajdę takie same na stronie internetowej tego sklepu. Wolę kupować przez internet, ponieważ tak wychodzi dużo taniej. Teraz, nawet nie płaci się za przesyłkę, jeśli dokonuje się zakupów powyżej stu złotych. Wejdę na stronę sklepu online i znajdę wybrany model koszuli. Na szczęście, znalazłam te koszule bawełniane w kratę, które są w promocji. Takiej zniżki nie znalazłabym w sklepie stacjonarnym, dlatego bardziej opłaca się robić zakupy przez internet. W dodatku, jeśli zamówię za kwotę powyżej stu pięćdziesięciu złotych, to otrzymam rabat na kolejne produkty. Rabat wynosi aż trzydzieści procent. Zadzwonię do siostry, może zdecyduje się wziąć coś dla siebie. Ona też uwielbia wszelkiego rodzaju koszule, także w modną kratkę. Siostra powiedziała mi, że chętnie kupiłaby lnianą koszulę w kratę, bo ona uwielbia ubrania z lnu. Jest osobą otyłą i często się poci, a jak wiadomo, len ma właściwości higroskopijne, czyli wchłania pot. Wychodzi na to, ze zapłaci za koszulę tylko osiemdziesiąt złotych, co jest niebywałą okazją. Koszule w kratkę nie są wskazane dla osób z nadwagą, bo powiększają sylwetkę.

Powiedziałam siostrze, że w jej przypadku, zamiast nosić kratkę, powinna zastanowić się nad paskami. Pionowe paski bardzo wyszczuplają sylwetkę i zakrywają mankamenty figury. Oczywiście, koszula nigdy nie powinna być za obcisłą, bo wtedy nawet paski nie pomogą w kamuflażu. Najważniejsze jednak, aby każdy czuł się dobrze sam ze sobą, bo wtedy w każdym ubraniu poczuje się komfortowo. Grunt to akceptacja swojego ciała, niezależnie od noszonego rozmiaru.