Mój cały dayspa

Jadąc jakieś dwa tygodnie temu w samochodzie, zatrzymałam się w bardzo zakorkowanym miejscu. Niestety na drodze były bardzo poważne roboty drogowe, o których już od dawno wspomniano. Ja o tym całkowicie zapomniałam, ponieważ jechałabym na pewno inną drogom. No cóż, przyszło mi bardzo długo czekać, nie dało się ani zawrócić – jest to odcinek zamkniętej autostrady. Również nie było nigdzie w pobliżu żadnego zajadu. Postanowiłam posiedzieć i posłuchać w spokoju radia – zrelaksować się i wyciszyć, miałam wszakże za sobą bardzo ciężki dzień w pracy. To co się potem wydarzyło zasługuje na duży wpisu tutaj – dla wszystkim moich czytelników. Pewnie nie raz drogie Pani i Panowie zastanawiacie się czy brać udział w radiowych konkursach?

Wygrałam super, ekstra, najlepszy, jedyny i niepowtarzalny – dayspa

dayspa KrakówA więc co z moim pytaniem powyżej? Brać udział w konkursach radiowych i innych czy to tylko strata czasu? Jak uważacie – może trzeba by kiedyś przeprowadzić taką wewnętrzną sondę. Ja z góry znam jej wyniki, pewnie większość z Was udzieli odpowiedzi, iż jest to jak najbardziej strata czasu. Też bym tak pewnie zrobiła – tylko, że po moim pamiętnym staniu w korku przez remontowany odcinek autostrady całkowicie zmieniłam moje zdanie i tym samym całe podejście do wszelakich konkursów. Otóż, tak pewnie już wszyscy domyślają się tego – stała w korku, ogłosili w radiu konkurs, znałam odpowiedź doskonale, pomyślałam, a co mi tam i wysłałam poprawną odpowiedź. Nie minęło piętnaście minut i dostałam odpowiedź. Wygram! Wygrałam – dayspa Kraków. Była to jedyna nagroda jaką w życiu dostałam, a zarazem taka najcudowniejsza. Był to cały dzień jak nazwa wskazuje w najlepszym w Krakowie SPA. Zaproszenie było dla dwóch osób. Zabrałam ze sobą moją najlepszą przyjaciółkę. Obie uwielbiamy zabiegi SPA. Regularnie chodzimy na różne oferowane odnowy biologiczne. W naszym wygranym dayspa, miałyśmy do dyspozycji za darmo wszystko co oferowało owe największe centrum odnowy biologicznej w Krakowie. Wszystko ograniczone było do jednego dnia. Godziny otwarcie SPA to – od 8 rano do 22. Oczywiście stawiłyśmy w porze otwarcie, a wyszłyśmy jak zamykali.

Skorzystałam niemal z każdego proponowanego przez SPA zabiegu. Było to naprawę cudowne doświadczenie, jeden z najpiękniejszych dni w moich życiu. Dodatkowo jestem tak zrelaksowane, iż starczy mi energii na kilka tygodni. Polecam każdemu korzystanie z odnowy biologicznej.