Najlepsza bielizna termoaktywna dla sportowców

W drużynie panuje pogląd iż treningi muszą się odbyć, niezależnie od pogody. Niejednokrotnie więc zdarza się iż biegamy czy ćwiczymy w deszczu, lub w bardzo niskich temperaturach, i nie ma na to żadnej wymówki. Nie jesteśmy jednak na tyle odważni by nie używać odzieży termoaktywnej, więc każdy z nas ma swój własny ulubiony strój do ćwiczeń, w którym czuje się najbardziej komfortowo w dowolnych warunkach.

Profesjonalna termoaktywna bielizna sportowa

komfortowa męska bielizna termoaktywna brubeck thermoCzęścią odzieży termoaktywnej jest również i bielizna, a w tym wypadku zgodnie ustaliliśmy jedną serię odzieży, która sprawdza się najlepiej podczas intensywnego treningu w niesprzyjającej pogodzie. Standardem w drużynie jest więc komfortowa męska bielizna termoaktywna Brubeck Thermo, doskonale spisująca się zarówno podczas lekkich ćwiczeń jak i wyczerpujących treningów w najtrudniejszych warunkach. Od większości podobnej odzieży, seria Thermo wyróżnia się przede wszystkim właśnie komfortem. Nie uciska ciała podczas ćwiczeń, nie ma wyraźnych szwów, powodujących obtarcia podczas intensywnego ruchu, i doskonale dopasowuje się do sylwetki, wymieniając ciepło bardzo efektywnie. Bodaj najlepszym wariantem termoaktywnej bielizny z serii Thermo są bokserki, które mogą być noszone nawet samodzielnie, jeśli ćwiczący czuje się w takim stroju wygodnie i komfortowo. Noszone pod wierzchnimi spodniami, najczęściej będącymi elementem odzieży codziennej, jaka dominuje na treningach ekstremalnych, nie tracą wcale na efektywności, i zapewniają nie tylko doskonałą wentylację i dobrze oddają nagromadzone ciepło, ale również chronią przed niskimi temperaturami. Długie getry z tej serii są natomiast idealną odzieżą na zimę, pozwalając na trening bez żadnej dodatkowej warstwy odzieży. Są one równie komfortowe co bokserki, nie krępują ruchu i nie uciskają po dłuższym czasie noszenia. Należą również do bardzo wytrzymałej odzieży sportowej, dobrze znoszącej wszelkie zabrudzenia i otarcia.

Mimo iż jest to bielizna termoaktywna, może być prana dokładnie w ten sam sposób jak codzienna odzież, i nie traci po takim praniu właściwości. Producenci jednak zalecają użycie przeznaczonych do tego celu preparatów, umożliwiających dłuższe zachowanie najwyższego poziomu wymiany ciepła i wentylacji, wzmacniające również tkaninę z której bielizna została uszyta.