Nowy laptop z metalową podstawką

W mojej pracy były przeprowadzane zmiany. Nie musiałam się obawiać zwolnienia, ale ze względu na olbrzymie reformy część pracowników miało przejść regularnie na pracę zdalną. Zapewniali do tego odpowiedni sprzęt i mieli pomóc w zorganizowaniu sobie miejsca w domu. Dla mnie to nie był problem, bo miałam swoje biuro w mieszkaniu, więc mogłam się tam zaszyć i pracować dokładnie tak samo, jak to robiłam do tej pory w pracy.

Kupno metalowej podstawki pod laptopy

metalowa podstawka pod laptopaZ pracy dostałam zupełnie nowego laptopa. Cieszyłam się, że bo mój komputer domowy był stary i nie nadawał się do wykonywania tych zadań, które muszę wykonywać w ramach pracy, a obawiałam się, że będę zmuszona na nim pracować. Jednak szybko zorientowałam się, że bardzo słabo idzie mi praca na laptopie. Nigdy wcześniej na komputerach przenośnych nie pracowałam, a ze względu na krzesło jakie miałam w domu oraz biurko, to bardzo szybko zaczęły mnie męczyć niesamowicie silne bóle pleców i szczególnie szyi. Mąż stwierdził, że to przez postawę i schylanie się do laptopa. Zaproponował, że w takiej sytuacji przydałaby mi się metalowa podstawka pod laptopa, która pozwoli na wyższe położenie przenośnego komputera i zniweluje potrzebę ciągłego schylania się. Stwierdziłam, że nic innego mi nie pozostaje i pozwoliłam, żeby mi taką podstawkę zamówił, abym mogła przekonać się, czy faktycznie będzie ona ostatecznie w stanie mi pomóc.

Kiedy podstawka się u nas pojawiła, to od razu dostosowałam ją do mojej pozycji. Po umieszczeniu laptopa i rozpoczęciu pracy, początkowo nie widziałam dużej różnicy. Jednak różnicę odczułam później, a może raczej nie odczułam. Nie czułam już tego bólu, który do tej pory przy pracy z laptopem mi doskwierał, co było ogromną ulgą. Koniec z uporczywym bólem.