Oferta makijażu permanentnego

Prowadzę swój własny salon kosmetyczny. Zatrudniam też kosmetyczki. Ja sama zajmuję się robieniem makijażu permanentnego. Nawet potrafiłam go zrobić sama sobie. Staram się go wykonywać precyzyjnie i profesjonalnie. Jeszcze żadna klientka nie narzekała na wykonaną usługę, z czego bardzo się cieszę. Ceny są oczywiście wysokie, ale zainteresowanie takiego typu makijażem wśród kobiet jest bardzo wysokie.

Zrobienie dokładnego makijażu permanentnego

dokładny makijaż permanentny - jastrzębie zdrójSalon prowadzę już od kilku lat. Bardzo lubię swoja pracę. Mój zakład kosmetyczny można znaleźć w Internecie, wpisując tam: dokładny makijaż permanentny – jastrzębie zdrój. Bardzo zależało mi na tym, by tak nazywała się domena. Staram się wykonywać makijaż bardzo dokładnie. Sam makijaż zaczyna się od oceny stanu skóry klientki. Nie powinno się go robić osobom, które mają na przykład łuszczycę, czy alergie. Następnie omawiam z klientką kolor dobranego barwnika, który ma być użyty. Musi być on odpowiednio oczywiście dobrany pod karnację kobiety. Staram się im dobierać ten odpowiedni. Następnie przygotowuję Panią do zabiegu. Mianowicie nakładam środek znieczulający. Bez niego ból byłby nie do wytrzymania. Trzeba pamiętać o tym, że igła wbija się pod skórę, zostawiając tam barwnik. To jest trochę tak jak tatuaż. Makijaż zajmuje zazwyczaj godzinę, a nawet dwie, w zależności czego dotyczy. Najmniej czasu zajmują kreski wokół oczu. Najwięcej natomiast zajmują usta. Po skończonym zabiegu dokładnie jeszcze oczyszczam skórę klientki. Zawsze uczulam, że aby makijaż był dobrze widoczny, to musi być zrobiona poprawka do niego, której procedury wyglądają tak samo, jak przy pierwszym zabiegu. Tyle samo czasu również zajmuje. Staram się przy tym wszystko na spokojnie kobietom tłumaczyć, by wiedziały, co w danej chwili robię.

Przez pierwsze trzy dni po zabiegu, skóra zacznie się złuszczać, tym samym barwa ust, brwi, czy kresek będzie o połowę jaśniejsza. W tym momencie dosyć często kobiety zaczynają panikować. Niepotrzebnie, właśnie temu ma służyć poprawka makijażu permanentnego. Po tej poprawce, ponownie skóra się złuszczy, ukazując piękną barwę. Zazwyczaj klientki, które robiły u mnie jeden makijaż, wracają, by zrobić drugi. Na przykład najpierw robią usta, a potem robią sobie brwi, lub odwrotnie.