Organizacja wigilii firmowej

Prowadzę swoją własną firmę, produkującą opakowania kartonowe. Zatrudniam łącznie około stu pracowników. Zbliża się właśnie okres świąteczny. Jak co roku organizuję w firmie wigilię. Do tej pory prosiłam pracowników, by każdy przynosił coś od siebie. W tym roku okazało się, że pracownicy nie chcą wigilii. Chętnych jest raptem kilkanaście osób. W takim przypadku, postanowiłam, że przygotuję ją sama dla tych chętnych. Co prawda nie jestem jakąś wielką mistrzynią w kuchni, ale postaram się coś zorganizować. 

Zamówienie cateringu na wigilię firmową

kilkunastoosobowa wigilia firmowa - catering warszawaSłyszałam, że można sobie zamówić catering wigilijny do firmy. Chętnie bym z takiej propozycji skorzystała. Nie wiem jedynie, gdzie taki catering zamówić. Postanowiłam więc zajrzeć do Internetu i wpisać tam: kilkunastoosobowa wigilia firmowa – catering warszawa. W naszym mieście jest kilka takich firm, które organizują wigilię pod względem kulinarnym. Postanowiłam do jednej z nich zadzwonić i poprosić o podstawowe menu. Okazało się, że są w stanie przygotować dla nas potrawy na wyznaczony przeze mnie dzień i podali mi całą serię potraw do wyboru. Ze wszystkich propozycji wybrałam barszcz czerwony, oczywiście pierogi i wybrałam rybę. Nie zapomniałam również o cieście. Taki mały zestaw dla kilkunastu osób nie jest drogi, co bardzo mnie ucieszyło. Mam nadzieję, że to wszystko będzie dobrze smakowało. Firma cateringowa zapewniła nie, że może mi zrobić zestaw startowy, tak bym mogła wszystkiego spróbować. Zgodziłam się, ponieważ skoro mam za to wszystko płacić, to muszę wiedzieć za co dokładnie płacę. Po dwóch dniach osoba z tej firmy przywiozła mi ten starter potraw. Spróbowałam wszystkiego. Naprawdę było przepyszne. Byłam pozytywnie zaskoczona, że pomimo tak niskiej ceny, potrawy są naprawdę rewelacyjne. Mam nadzieję, że pracownikom też będzie smakować.

Nadszedł w końcu dzień wigilii firmowej. Potrawy zostały przywiezione na czas. Wszystko było ciepłe. Zasiedliśmy do stołu i zjedliśmy wszystko, co było zamówione. Wszystkim pracownikom bardzo smakowało, co bardzo mnie ucieszyło. Powiedzieli mi nawet, że nie żałują, że przyszli na tę wigilię. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego cateringu. Na pewno jeszcze nie raz z niego skorzystam, w związku z jakimiś spotkaniami pracowniczymi. W dodatku catering był bardzo tani. Już zastanawiam się, czy w przyszłości nie zrobić śniadań wielkanocnych.