Polecany skuter elektryczny dla seniorów

 

Od roku moja babcia ma poważne problemy z poruszaniem się. W zasadzie przestała wychodzić z domu, a jej życie ogranicza się do oglądania telewizji. Babcia zawsze żyła aktywnie, miała wielu przyjaciół i wszędzie było jej pełno. Ze smutkiem obserwuję pogłębiającą się u niej depresję, którą ma zdiagnozowaną przez psychiatrę. Chciałabym pomóc babci wyjść znowu do ludzi, na zakupy, czy do kościoła. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad zakupem skutera inwalidzkiego, który mógłby poprawić jakość jej życia.

Komfortowy pojazd elektryczny w promocyjnej cenie

duży skuter elektryczny inwalidzkiNiedługo nadejdą święta, a więc czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Obdzwoniłam całą rodzinę, aby powiedzieć o swoim pomyśle zakupu takiego pojazdu elektrycznego. Wyglądałoby to w ten sposób, że musielibyśmy się wszyscy na niego zrzucić, bo taki skuter to wydatek rzędu czterech tysięcy złotych. Prawie każdy członek rodziny dołoży się do tego prezentu dla babci, więc bez problemu uzbieramy taką sumę. Moim zadaniem jest wybór odpowiedniego modelu, dlatego nie zamierzam tracić czasu, tylko zaraz przejrzę dostępną ofertę w jednym ze sklepów internetowych. Szczególnie przypadł mi do gustu jeden model skutera, który posiada wszystkie niezbędne parametry. Jest to duży skuter elektryczny inwalidzki, który posiada najnowocześniejsze żelowe akumulatory. Akumulatory pozwalają po jednym ładowaniu przejechać do czterdziestu pięciu kilometrów. Pojazd posiada praktyczny kosz na zakupy, regulowana kierownicę i bardzo wygodny fotel ze skóry licowej. Ma także klakson, najlepsze oświetlenie typu LED, schowek na telefon komórkowy oraz butelkę z wodą. Skuter kosztuje cztery tysiące sto złotych, ale do jutra cały asortyment można kupić z dwudziestoprocentową zniżką. To duża oszczędność, około ośmiuset złotych.

Złożyłam zamówienie w tym sklepie internetowym ze sprzętem medycznym. Wpłaciłam już zaliczkę w wysokości tysiąca złotych, a resztę kwoty uiszczę dopiero, jak odbiorę skuter. Będę musiała po niego pojechać do pobliskiego miasta, ale to nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Najważniejsze, żeby babcia w końcu odzyskała dawną chęć życia, wigor i zaczęła wychodzić z domu. Jestem przekonana, że dzięki skuterowi, babcia odzyska pewność siebie, bo będzie czuć się bardziej samodzielna i niezależna.