Pomysłowe fotografie dziecięze we Włocławku

Jestem mamą trójki dzieci – bliźniaków w wieku czterech lat oraz półtorarocznej córeczki. Jako że czas tak szybko płynie, bardzo lubię uwieczniać nasze wspólne chwile na zdjęciach. Na dzieciach mijający czas najbardziej widać, dlatego chciałabym, aby dzieci w swoich albumach miały mnóstwo zdjęć, którymi będą mogły cieszyć się, kiedy będą już dorośli. Wiadomo, że można wykonywać zdjęcia samodzielnie, ale to nie to samo. Często robimy zdjęcia smartfonami, mamy ich całe mnóstwo, ale albo nigdy ich nie wywołujemy, bądź później okazuje się, że z tysiąca zdjęć raptem jedno czy dwa nadają się do druku. Dlatego zależało mi, żeby w moim mieście znaleźć osobę, wykonującą zdjęcia typowo dziecięce.

Oferty pomysłowej fotografii dziecięcej we Włocławku

pomysłowa fotografia dziecięca - włocławekW naszym mieście kojarzę kilku fotografów. Szczególnie jeśli chodzi o portale społecznościowe, to od czasu do czasu widzę, że ktoś ze znajomych wstawia zdjęcia z jakichś sesji. Niestety, większość z nich są to sesje ślubne, bądź ciążowe w najlepszym przypadku. A ja szukam kogoś, kto okiełzna na zdjęciach moje trzy skarby. Po kilku dniach szukania mąż namówił mnie, żebym napisała kilka wiadomości do różnych fotografów z zapytaniem o takie dziecięce sesje. Okazało się, że każdy z nich jest w stanie się podjąć wykonania takich sesji. Od każdego otrzymałam możliwość wejścia na portfolio, aby zapoznać się z ich pracami. Rozpiętość była różna, zarówno ta cenowa, jak i jakościowa. Ale jedna z nich zapadła mi w pamięci, ponieważ w ofercie podesłanej do mnie widniał tytuł: pomysłowa fotografia dziecięca – Włocławek miejsce realizacji. Od razu poczułam, że to właśnie ta osoba. Nie ukrywam, że nie chciałam typowych pozowanych zdjęć moich dzieci. Zależało mi, mieć zdjęcia, które ukazują ich emocje. Od razu wysłałam wiadomość i okazało się, że ten fotograf specjalizuje się w sesjach z najmłodszymi.

Po rozmowie umówiliśmy się w studio na planowaną sesję. Wszystko przebiegało tak naturalnie, dzieci mogły swobodnie się bawić, a fotograf wykonywał swoją pracę. Zaskoczona byłam oryginalnością strojów, jakie przygotowano dla moich pociech. Naprawdę jestem ogromnie szczęśliwa z tego wyboru. Ta sesja to dla mnie osobiście przepiękny prezent. Teraz tylko z niecierpliwością czekam na efekty końcowe.