Popularne grawerowane wałki do ciasta

Zbliżają się święta i czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Dla taty i męża już zamówiłam skromne upominki, ale brakuje mi jeszcze prezentu dla mamy. W ubiegłym roku podarowałam jej książkę kucharską, bo mama uwielbia gotować, a przede wszystkim piec słodkie wypieki. Myślę, że uda mi się znaleźć jakiś wyjątkowy prezent na stronie pewnego sklepu z oryginalnymi rzeczami. Niedawno zamawiałam stamtąd firany, patelnię i bawełniane ściereczki.

Szeroki wybór grawerowanych wałków w sklepie internetowym

wałki do ciasta z wzoremJako stała klienta sklepu internetowego z ciekawymi rzeczami, otrzymałam rabatową kartę. Oznacza to, że od każdego zamówienia mogę odliczyć trzydziestoprocentową zniżkę. Warunek jest tylko jeden: zamówienie nie może być za kwotę niższą niż pięćdziesiąt złotych. Na prezent dla mamy mam odłożone osiemdziesiąt złotych, być może uda mi się jeszcze coś oszczędzić. Przeglądam właśnie dostępną ofertę sklepu online i jestem pod wrażeniem jej bogactwa. Szczególnie przypadły mi do gustu wałki do ciasta z wzorem albo napisem. Są to laserowo wygrawerowane wałki o różnych wzorach. Niektóre wałki do ciasta mają motywy świąteczne, folklorystyczne, kwiatowe, czy tematyczne. Są też wałki z napisami, cytatami i dedykacjami. Istnieje też możliwość stworzenia własnego wzoru. Ten pomysł podoba mi się najbardziej i chyba zdecyduję się na takie rozwiązanie. Zamówię dla mamy bukowy wałek do ciasta z wygrawerowanym cytatem z jej ulubionej książki. Myślę, że mama będzie zachwycona. Wałek wygląda pięknie, na pewno będzie pasował do wnętrza kuchni. Mama jest estetką i uwielbia ładne rzeczy. Jeśli chodzi o cenę, to oscyluje ona w granicach dziewięćdziesięciu złotych. Nieco droższe są wałki z własnym wzorem, więc za ten kuchenny gadżet z cytatem, zapłacę sto dziesięć złotych. Po odjęciu trzydziestoprocentowej zniżki, zmieszczę się w ustalonym budżecie.

Złożyłam zamówienie, które ma do mnie dotrzeć w ciągu pięciu dni roboczych. Jako stała klientka mam darmową dostawę, co mnie bardzo cieszy. Jeżeli się okaże, że produkt jest niezgodny z opisem, to mam możliwość jego zwrotu. Są na to przewidziane ustawowe dwa tygodnie. Liczę jednak na to, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo nie lubię wypełniać tych wszystkich formalności związanych z odsyłką towaru.