Poszukiwania odpowiedniej maskotki dla dziecka

W przedszkolu mojego dziecka urządzane było spotkanie wigilijne dla dzieci. Z tej okazji, dzieci miały wylosować karteczki z imieniem kolegi lub koleżanki z grupy i zrobić mu mały prezent. Mój synek wylosował w ten sposób dziewczynkę, która bardzo lubi buldogi francuskie. Jej rodzice posiadali psa tej rady i bardzo lubiła ona się nim chwalić. Wiedziałam, że prezent dla niej musi być związany z tą rasą psów.

Kupno maskotki wyglądającej jak buldog francuski

maskotka dla dzieci buldog francuskiUdałam się z synkiem na zakupy, żeby wybrać coś odpowiedniego dla jego koleżanki. Zaproponowałam, że kupimy jej maskotkę. Synek przystał na ten pomysł, dlatego teraz pozostało nam już tyko wybrać odpowiednią zabawkę. W tym sklepie dostępna była maskotka dla dzieci buldog francuski. Bardzo spodobało mi się jej wykonanie. Była precyzyjnie i dokładnie uszyta z miękkiego materiału, a co najważniejsze – realistyczna. Faktycznie z wyglądu maskotka ta przypominała prawdziwego psa. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest ona wykonana z wysokojakościowe materiału, który jest hipoalergiczny i świetnie nadaje się także dla dzieci, które mają alergie skórne. W środku maskotka nie jest wypełniona ligniną ani gąbką tylko ściółką kokosową, która jest bezpieczna i można ją stosować także w zabawkach i wyrobach tekstylnych dla niemowląt. Pluszak był dostępny w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie, dlatego od razu zdecydowałam się go zakupić.

W domu odpowiednio go zapakowałam i następnego dnia dałam synkowi do przedszkola, ponieważ mieli wymieniać się upominkami. Po powrocie do domu zapytałam go, czy koleżance spodobała się maskotka. Okazało się, że była ona zachwycona pluszakiem w kształcie buldoga francuskiego. Cały dzień się z nim nie rozstawała i cieszyła się, że jest taki miły i delikatny w dotyku.