Potrzebny był mi podsłuch telefoniczny

Jestem właścicielem dużej firmy energetycznej. Moi pracownicy, przedstawiciele handlowi posiadają telefonu służbowe. W umowach mają jednak zapis, że mogą z nich korzystać tylko w celach służbowych. Do tej pory nie miałem jednak sposobu na to, jak sprawdzić czy rzeczywiście się wywiązują ze swojej umowy. Rozmawiałem na ten temat z informatykiem z mojej firmy. Powiedział mi, że istnieją już innowacyjne podsłuchy telefoniczne, dzięki którym będę mógł uzyskać takie informacje.

Na czym polegają innowacyjne podsłuchy na telefon?

innowacyjny podsłuch telefonuPoprosiłem go, aby wytłumaczył mi na czym dokładnie polega taki innowacyjny podsłuch telefonu. Dowiedziałem się od niego, że taki podsłuch kontroluje każdą aktywność na telefonie. Dzięki niemu możemy przesłuchać treść rozmów telefonicznych, przeczytać wiadomości tekstowe, a także sprawdzić czy ktoś na służbowym telefonie komórkowym nie instaluje prywatnych aplikacji takich jak na przykład portale społecznościowe, które jak wiadomo nie są potrzebne do pracy. Innowacyjny podsłuch nie musi być skonfigurowany z telefonem, a może być podłączony na przykład do komputera. Było to dla mnie o wiele lepsze rozwiązanie, ponieważ mam do kontrolowania kilkunastu przedstawicieli handlowych i gdybym miał skonfigurować ich telefony ze swoim, to moja komórka całkiem utraciłaby funkcjonalność. Byłaby całkiem przepełniona pamięć, a bateria wystarczałaby na zaledwie kilkanaście minut. Dowiedziałem się także, że taki podsłuch to po prostu specjalne oprogramowanie zamontowane w telefonie komórkowym. W takim razie poprosiłem mojego informatyka, aby pozakładał wszystkim osobom w firmie, które posiadały służbowe komórki takie innowacyjne podsłuchy. Już kilka dni później miałem wszystkie służbowe telefony połączone z moim komputerem w pracy. Było to bardzo praktyczne i wygodne dla mnie rozwiązanie.

Teraz miałem całodobowy podgląd na to, co moi pracownicy robią ze swoimi pracowniczymi komórkami. Okazało się, że nie każdy z nich wywiązywał się z zawartej ze mną umowy. Podsłuchy działały bardzo sprawnie i skutecznie. Nie miałem do ich żadnych zastrzeżeń. Obsługa tego oprogramowania była bardzo prosta i intuicyjna. Nie przeszkadzały one w funkcjonalności i użyteczności ani telefonów, ani komputera do którego były podłączone.