Potrzebowałam kokosowego materaca na łóżko

Ostatnio zdecydowaliśmy się z mężem na remont naszej sypialni. Oprócz gruntownego remontu ścian i podłóg, zdecydowaliśmy się również wymienić sprzęty w sypialni. W tym, najważniejszy sprzęt, czyli łóżko. Ponieważ mój mąż jest alergikiem zależało nam na tym, aby nowe łóżko posiadało kokosowy materac. Takie materace są bardzo dobre dla alergików, ponieważ nie wywołują alergii tak jak materace z innych tworzyw, a przy tym są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Zamówiłam kokosowy materac o odpowiednich rozmiarach

kokosowe materace na zamówienieMieliśmy bardzo duże małżeńskie łóżko o dosyć nietypowych rozmiarach. Przede wszystkim było ono bardzo szerokie. Ciężko było dostać jakikolwiek materac na takie łóżko, a co dopiero kokosowy. Przeszłam wiele sklepów meblowych i w końcu uznałam, że najlepiej będzie, jeśli zdecyduje się na zamówienie specjalnego materaca, który mnie interesował. W kolejnym sklepie, zamiast szukać odpowiedniego produktu wśród asortymentu, od razu podeszłam do punktu obsługi klienta i powiedziałam, że interesują mnie kokosowe materace na zamówienie. Okazało się, że bez problemu mogę zamówić taki materac o odpowiednich rozmiarach, które mnie interesują i to bez ponoszenia dodatkowych opłat za specjalne zamówienie. Podałam wymiary oraz dodatkowe życzenia takie jak powłoka antybakteryjna, którą miał być pokryty materac. Już kilka dni później, mogłam odebrać gotowy produkt ze sklepu. Byłam z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim był to produkt wysokojakościowy. Miał on bardzo ładne obszycie brzegów, dzięki czemu miałam pewność, że nie będzie się on pruł pod wpływem czasu. Bardzo mi się podobało również to, że miał on wodoodporny materiał na wierzchu. Dzięki temu miałam pewność, że nawet jeśli materac się zabrudzi, kokosowy środek pozostanie nienaruszony, a ja bez problemu będę mogła wyprać materiał lub wymienić go na nowy.

Zakupiony przeze mnie materac świetnie leżał na naszym małżeńskim, dużym łóżku. Był dosyć wysoki, a przede wszystkim miękki, dzięki czemu sprawiał wrażenie komfortowego i praktycznego. Nawet po dosyć długiej eksploatacji nie wyrobił się i nie było na nim widać śladów eksploatacji. Biorąc pod uwagę, że zakupiłam go w dosyć niskiej, przystępnej cenie to byłam bardzo zadowolona z tego, że jest on tak wysokogatunkowy.