Potrzebowałem pilnej wymiany szybki w Samsungu

 

Ostatnio wychodząc z samochodu zapomniałem o tym, że mam na kolanach telefon. Traf chciał, że telefon zsunął się i uderzył o chodnik. Niestety tak jak chleb spada zawsze masłem do dołu, tak i z telefonem miałem pecha. Upadł ekranem do ziemi. W efekcie pękła szybka po całej długości ekranu. Ponieważ jest to telefon służbowy, którego używam do kontaktu z klientami musiałem gdzieś szybko wymienić szybkę, żeby móc się porozumiewać z moimi klientami.

Znalazłem fachowca do spraw wymiany szybek

wymiana szybki - samsung a40Nie mogłem sobie pozwolić na to, aby długo być bez telefonu. Miałem nadzieję, że nikt nie będzie próbował pilnie się ze mną skontaktować do czasu, aż naprawię telefon. Akurat byłem na mieście i pracowałem w terenie. W przerwie pomiędzy spotkaniami zamiast iść na obiad zacząłem szukać kogoś kto wymieni szybkę w moim samsungu. Ponieważ mój telefon nie działał, miałem utrudnione zadanie. Na szczęście miałem jeszcze przenośny komputer. Włączyłem go i wpisałem w wyszukiwarkę internetową: wymiana szybki – samsung a40, bo taki posiadałem model i dopisałem nazwę miasta, w którym obecnie przebywałem. Wśród filmików instruktażowych, jak to zrobić samemu, znalazłem też jeden punkt gdzie można było od ręki wymienić szybkę w Samsungu. Miałem nadzieję, że rzeczywiście postępują zgodnie ze swoją reklamą. Pojechałem we wskazane miejsce. Na szczęście okazało się, że na miejscu pracują fachowcy w swoim fachu. Akurat mieli na stanie rzeczy potrzebne do samsunga a40. Tego ostatniego obawiałem się najbardziej, ponieważ teraz jest tyle modeli każdego telefonu, które różnią się tylko detalami, że mogłem mieć pecha i mojego modelu mogło akurat nie być. Jednakże, naprawa przebiegła pomyślnie. Już po niecałej pół godzinie mogłem odebrać mój telefon z naprawioną szybką. Sprawdziłem czy wszystko działa i jest poprawnie naprawione. Nie miałem zastrzeżeń, co do ich pracy.

Byłem także mile zaskoczony, gdy usłyszałem niską cenę. Zdziwiłem się, ale pan który naprawiał mi telefon wytłumaczył mi, że szybki to bardzo tania część do telefonu. Sama usługa również nie jest droga, ponieważ wymiana szybki jest bardzo prosta. Wystarczy zdjąć popękaną szybkę a na jej miejsce przykleić nową. Jedyna trudność polega na dokładnym i precyzyjnym przyklejeniu szybki. Jednakże, jeśli robi się to codziennie szybko nabiera się wprawy. Byłem zadowolony z tej usługi.