Praktyczne bidony b box

Noworodki już w brzuszku mamy uczyły się ssać kciuk, dzięki czemu po narodzinach potrafią ssać mleko. Jednak to na tyle umiejętności, które maluchy zdążyły przyswoić. Dzieci dopiero z czasem będą się stopniowo uczyły jak się samodzielnie je czy pije z kubka. Jednak zanim to nastąpi, to dzieci muszą nauczyć się wielu bardziej podstawowych rzeczy.

Z czego są wykonane bidony b box?

bidon ze słomką b boxDla noworodków i niemowlaków do około szóstego miesiąca życia, najłatwiejsze jest picie z butelki ze smoczkiem, ponieważ przypomina im to picie mleka z piersi mamy. Z czasem trzeba uczyć dziecko pić z innych pojemników, ponieważ docelowo muszą się nauczyć pić ze szklanki i kubka. Najczęściej zaraz po butli ze smoczkiem, dzieci dostają bidon ze słomką b box, który jest bardzo praktyczny w zastosowaniu. Wystarczy, że dziecko załapie, że trzeba wciągać płyn z rurki i już będzie potrafiło korzystać z bidonu. Jest on wykonany z bezpiecznego polipropylenu oraz silikonowej rurki. Bidon może być wykorzystywany przez maluchy od szóstego miesiąca życia. Posiada wyprofilowany kształt, praktyczne uchwyty do trzymania małymi rączkami i specjalne zamknięcie, które chroni słomkę przez zabrudzeniami i przez wylewaniem się zawartości bidonu. Innowacyjną cechą bidonu b box jest obciążona słomka, która przemieszcza się razem z płynem, czyli nawet jeżeli maluch odchyli główkę do tyłu i będzie chciał pić w takiej pozycji, to będzie to możliwe. Bidon można rozłożyć na kilka elementów, które łatwo się umyje w zlewie lub w zmywarce. Co najważniejsze dla bezpieczeństwa dzieci, bidon b box nie zawiera BPA, ftalanów i PVC. Nauka picia z bidonu ze słomką jest  bardzo prosta i nie wymaga czuwania rodzica nad dzieckiem, gdyż z pewnością nie rozleje płynu w nim się znajdującego. Są one lekkie i poręczne, więc każde dziecko sobie z nimi poradzi.

Bidony świetnie się nadają do nauki picia, ale także do codziennego użytkowania. Można go brać ze sobą na spacer, wakacje czy dawać dziecku różne napoje w domu. Tworzywo z jakiego są wykonane, nie przejmuje zapachu płynów i wymaga jedynie dokładnego mycia i najlepiej wyparzenia wrzątkiem przed wlaniem płynu. Bidony b box znajdziemy w formie butelek dwustu czterdziesto lub trzystu osiemdziesięciu mililitrów, w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt.