Prezent dla taty po narodzinach dziecka

Kiedy na świat przychodzi dziecko wszystkie oczy skupiają się na nim oraz na świeżo upieczonej mamie. Łatwo pominąć wtedy drugą bardzo ważną osobę, która także przeżywała okres ciąży, a następnie będzie uczestniczyć w wychowaniu potomka, czyli tatę. Warto poświęcić trochę uwagi także jemu i okazać zainteresowanie za pomocą drobnego podarunku.

Pomysły na prezent dla taty

prezent dla świeżo upieczonego tatyW pierwszej kolejności weźmy pod uwagę wszelkie możliwe prezenty personalizowane, jak np. koszulka z napisem „super tata” lub innym w zależności od tego co podpowie nam wyobraźnia oraz dobra znajomość obdarowanego. Z pewnością taki gadżet przypadnie mu do gustu i będzie go z dumą nosił. Dla urozmaicenia możemy kupić cały zestaw, w skład którego wchodzi koszulka dla taty, mamy oraz malutkie body dla dziecka. Spersonalizować można prawie każdy drobiazg, niektóre za pomocą grawera np. z datą urodzin potomka, inne za pomocą ciekawego haftu. Następnym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonego taty może być książkowy poradnik pomagający zrozumieć i przetrwać pierwsze miesiące z maluchem. Mężczyźni lubują się w gadżetach, więc także na tym polu możemy znaleźć wartościowy drobiazg. Ściśle związany z bezpieczeństwem dziecka będzie monitor oddechu, elektroniczna niania czy kamera pozwalająca podejrzeć bobasa z innego pokoju. Jeśli młody tatuś urządzi pępkowe, z pewnością najbardziej sprawdzonym prezentem będzie butelka dobrego alkoholu oraz słowa wsparcia.

Dla świeżo upieczonych rodziców przepełnionych różnymi nieraz mieszanymi emocjami najlepszym prezentem będzie przyjazne otoczenie oraz troska przyjaciół. Z pewnością każdy podarek, który sprawi, że poczują się docenieni oraz kochani pomoże w utrzymaniu dobrego nastroju i pozostawi pozytywne wspomnienia z niełatwego acz pięknego okresu życia.