Profesjonalne usługi barmańskie w Warszawie

Niedługo zbliża się nasza dziesiąta rocznica ślubu. Planujemy zorganizować duże przyjęcie w ogrodzie, dlatego myślimy o wynajęciu mobilnego drink baru. Drink bary stały się w ostatnim czasie bardzo popularne w Warszawie. W zasadzie, teraz są obecne na każdym większym przyjęciu. Szczególnie kobiety uwielbiają pić kolorowe drinki, które serwują barmani. Zamierzam jeszcze dzisiaj znaleźć tani drink bar, dlatego zaraz przejrzę wszystkie strony internetowe z ofertami.

Bogata oferta usług barmańskich w Warszawie

usługi barmańskie warszawaCo ciekawe, ceny wynajęcia drink barów są dosyć niskie. Okazuje się, że cena jest uzależniona od kilu czynników. Przede wszystkim zależy od tego, ilu potrzebuję barmanów. Koszt wynajęcia barmana jest też uwarunkowany tym, jakie barman ma doświadczenie w branży. Zależy mi na tym, aby wynająć jednego profesjonalnego barmana o wysokiej renomie. Jeśli chodzi o usługi barmańskie Warszawa cieszy się szeroką ofertą. Wynajęcie doświadczonego barmana na godzinę oscyluje w granicach pięćdziesięciu złotych. Ja potrzebuję wynająć jednego barmana z mobilnym drink barem na dziesięć godzin. Zadzwoniłam do właściciela firmy i wszystko mi rzetelnie wytłumaczył. Jeśli wynajmę cały drink bar z jednym barmanem, to muszę liczyć się z większymi kosztami. Mogę zapłacić nawet tysiąc złotych. Dodał też, że alkohol muszę zorganizować sama, bo firma nie ma koncesji. Firma zapewni mi szkło do drinków i wszelkie dodatki. Będę mieć zapewnione kostki do lodów, słomki, parasolki, egzotyczne owoce i syropy. Barman jest prawdziwym profesjonalistą i serwuje przepyszne drinki z różnych stron świata. Zostałam zapewniona, że goście będą zachwyceni. Zgodziłam się a takie warunki i już jutro idę do siedziby firmy, aby podpisać umowę. Mam też uiścić zaliczkę w wysokości pięciuset złotych, czyli połowę wymaganej kwoty. 

Nie jestem zachwycona tym, że muszę zapłacić ta wysoką zaliczkę. W razie, gdyby przyjęcie się nie odbyło, to pieniądze po prostu przepadną. To nie jest zbyt ciekawa perspektywa, ale chyba nie mam wyjścia. Postaram się jeszcze porozmawiać na ten temat z właścicielem firmy. Mam jedną obawę, że mój syn może się rozchorować i będę musiała odwołać przyjęcie. Kiedy tylko zbliża się jesień, synek co roku choruje za zapalenie płuc i trafia do szpitala.