Profesjonalny adwokat z Legnicy

 

Postanowiłam, że biorę rozwód. Jak się niedawno okazało, mój ukochany mąż mnie zdradza z najlepszą przyjaciółką. Jestem w szoku, bo w życiu nie spodziewałabym się, że ludzie potrafią być tak fałszywi. Mąż prosił mnie o wybaczenie i kolejną szansę, ale ja nie mam zamiar na to przystanąć. Nie pogodzę się z tym i żądam natychmiastowego rozwodu z orzeczeniem o jego winie. Uważam, że powinien dodatkowo płacić alimenty na mnie.

Znane kancelarie adwokackie z Legnicy

adwokat w legnicyJeszcze dziś poszukam profesjonalnej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Nigdy dotąd nie korzystałam z tego rodzaju usług, dlatego będę zmuszona poszukać wszelkich informacji na forum internetowym. Póki co, mąż wyprowadził się z domu i nie muszę na niego patrzeć. Chciałabym jednak, aby zniknął na zawsze z mojego życia. Weszłam w wyszukiwarkę internetową i okazało się, że w samej Legnicy funkcjonuje aż dwadzieścia pięć kancelarii adwokackich. Ponad połowa z nich zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Na forum internetowym znalazłam namiary na polecanego i niedrogiego adwokata z okolic Legnicy. Ten adwokat w Legnicy ma kancelarię, którą znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Nawet nie miałam o niej pojęcia, bo nigdy nie było takiej potrzeby. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i umówiłam się na jutrzejsze spotkanie. Koszt porady prawnej wyniesie mnie dwieście złotych, ale jeżeli chciałabym, aby adwokat napisał za mnie pozew, to muszę się liczyć z dużo wyższą kwotą. Napisanie pozwu rozwodowego to wydatek rzędu sześciuset złotych, nie licząc kosztów porady prawnej. Chyba wolałabym, aby pozew napisał za mnie prawnik, bo ja nie mam zielonego pojęcia, jak to się robi. Mąż będzie chciała na pewno zabrać mi dom, bo już to zapowiedział. W przypadku orzeczenia jego winy, na niego spadną wszelkie koszty sprawy sądowej.

Adwokat powiedział mi przez telefon, żebym wzięła ze sobą na spotkanie wszelkie dowody zdrady męża. Mam skopiowane jego esemesy do kochanki, a nawet jeden list miłosny od niej. Mam tez bilingi rozmów telefonicznych i paragony za pobyt w luksusowych hotelach. Adwokat zapewnił mnie, że mogę być spokojnej myśli, bo mam mocne atuty i na dziewięćdziesiąt procent dostanę rozwód z orzeczeniem o jego winie.