Stabilny wózek spacerowy

Każde dziecko potrzebuje korzystać z wózka, bo przez pierwsze miesiące, a nawet lata życia, jest to jedyny, bezpieczny środek transportu. Rodzice muszą się zaopatrzyć w minimum dwa modele, jeden głęboki, a drugi spacerowy. Oczywiście można jeszcze malucha nosić w chuście lub nosidle, ale to wymaga utrzymywania dodatkowego ciężaru, na co nie jest gotowy każdy rodzic.

Jakie są modele wózków marki 4baby?

stabilne wózki spacerowe 4babyDla świeżo upieczonych rodziców, wybór wózka nie jest oczywisty, bo znajdziemy wiele modeli, które są reklamowane jako najlepsze. Należy wiedzieć, w jakim wieku można stosować konkretny model, a mianowicie od urodzenia do około szóstego – siódmego miesiąca życia, dzieci wozi się w gondolach, które mają płaskie dno. Natomiast dla starszych maluchów, które potrafią już samodzielnie siedzieć, najlepsze są stabilne wózki spacerowe 4baby. Jest to marka, która od lat produkuje wysokiej jakości wózki w przystępnych cenach. Cieszą się one dużą popularnością wśród rodziców z wielu względów. Mają przede wszystkim solidne stelaże, które wbrew pozorom są wytrzymałe i mocne. Wykonane są z aluminium, dzięki czemu cały wózek z kołami waży niecałe dziesięć kilogramów. Wózek 4baby posiada regulowany podnóżek i oparcie, przez co dziecko może w nim jeździć w pozycji siedzącej, a w razie potrzeby może się przespać na leżąco. Duża, rozkładana budka z możliwością powiększenia, przez zastosowany zamek, który jest schowany pod materiałem, można dosłownie całe dziecko schować przed deszczem, słońcem czy wiatrem. Wózek świetnie się nadaje na długi spacer, zakupy czy nawet na wakacje, bo jest lekki i po złożeniu nie zabiera wiele miejsca. Poszycie znajdujące się na siedzisku i budce, można łatwo i szybko zdjąć w celu wyprania, więc łatwo go utrzymać w czystości. Co do kół, to są one wykonane ze specjalnego tworzywa.

Ceny wózków  na rynku artykułów niemowlęcych, potrafią przyprawić o zawrót głowy. Najtańsze modele kosztują zaledwie kilkaset złotych, a najdroższe wózki potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jednak przy ich wyborze, nie powinno się kierować ceną czy marką, a jakością, bo od niej zależy komfort użytkowania dla dziecka i rodzica. Jeżeli chcemy zaoszczędzić na kupnie wózka, to można go kupić używanego od innych rodziców.