Usługi leasingu dla firm

 

Istnieją różne formy pozwalające nam na nabycie pojazdu, wówczas gdy nie mamy określonej kwoty, która pozwoliłaby nam na zakup samochodu bezpośrednio oraz za gotówkę. Warto zapoznać się z formą leasingowania pojazdu, przy uiszczeniu wyłącznie części kwoty wartości pojazdu, a następnie ustalenie raty miesięcznej za użytkowanie.

Leasing na samochód

leasing dla firmNa Polskim rynku powstaje coraz więcej firm, oferujących udzielanie leasingu na pojazdy, zarówno używane, jak również nowe. Ponadto, leasing obejmuje pojazdy osobowe, dostawcze, jak również ciężarowe, a w ich przypadku, możemy dodatkowo leasingować naczepę lub cysternę. Leasing pojazdu można wliczyć w koszty, dlatego też z tego rodzaju form kredytowania pojazdów korzystają przedsiębiorcy, oraz właściciele firm, nierzadko dokonujących zakupu leasingu na pojazd w celach służbowych. Samochód w firmie traktowany jest wówczas jako narzędzie pracy, jak również stworzenie nowego miejsca pracy, co jest bardzo dużym atutem, oraz pozwala na łatwiejsze otrzymanie leasingu. Leasing dla firm, traktowany jest jako forma kredytowania pojazdów, które zostają użytkowane w firmie przez pracowników, jak również przez przedsiębiorcę. Procedura podpisania umowy leasingowej opiera się na uiszczeniu wpłaty początkowej, następnie leasingobiorca zobowiązuje się do wpłaty comiesięcznej za użytkowanie pojazdu. Po upływie terminu umowy, konieczne jest uiszczenie wpłaty za wykup pojazdu.

Wykup końcowy pojazdu jednak nie jest konieczny, oraz możemy zrzec się wykupu na rzecz innego modelu pojazdu, jak również w celu zakupu samochodu bardziej funkcjonalnego oraz ekonomicznego. Takiego rodzaju forma zbycia pojazdu jest całkowicie zgodna z prawem oraz legalna, a także jest to nasze pełne prawo jako leasingobiorców.