Wyjątkowe puchary na zamówienie

Od dwóch lat jestem trenerem młodzieżowej drużyny sportowej w naszej szkole i muszę przyznać, że jestem bardzo dumny z osiągnięć moich zawodników. Pomimo, że zaczynaliśmy całkowicie od zera, ponieważ wcześniej nie było w naszej szkole drużyny to wyniki, jakie osiągamy są zdecydowanie powyżej oczekiwań. Dobra gra spowodowała, że na mecze przychodzi obecnie około dwustu osób co oznacza, że wszystkie trybuny są pełne. 

Niepowtarzalny puchar dla wyjątkowej drużyny

niepowtarzalny puchar na zamówienieTak duże zainteresowanie meczami sprawia, że poziom zapełnienia trybun jest lepszy niż na meczach zawodowców. W odróżnieniu od meczów wyjazdowych, gdzie często kibicuje zaledwie garstka osób zawsze, kiedy gramy u siebie przychodzi niemal całe osiedle. Razem z rodzicami moich zawodników uznałem, że za tak wspaniałe zaangażowanie i wyniki powinniśmy dodatkowo nagrodzić chłopaków nawet, jeśli na koniec sezonu nie będą na szczycie tabeli. W ten sposób, w tajemnicy przed zawodnikami, kupiliśmy niepowtarzalny puchar na zamówienie, który jest podziękowaniem od kibiców za ich zaangażowanie oraz uszanowanie zasad fair play, za co często chwalą nas nie tylko sędziowie, ale też zawodnicy i kibice drużyn przeciwnych. Przygotowany projekt powstał na bazie trofeum za wręczanego podczas mistrzostw świata w piłce nożnej, ale został zmodyfikowany o figurkę piłkarza oraz specjalną dedykację, która znajduje się zarówno na samej piłce, jak i na podstawie pucharu. Na piłce stanowiącej centralny element pucharu wypisano nazwiska wszystkich zawodników, a na podstawie znalazły się podziękowania, współtworzone przeze mnie, rodziców oraz kibiców. Korzystając z tego, że ostatni mecz sezonu gramy na własnym terenie po zakończonym meczu będzie zorganizowana specjalna uroczystość podsumowująca sezon. Chłopcy wiedzą tylko tyle, a reszta ma być dla nich niespodzianką.

Po zakończeniu ostatniego meczu chłopcy mieli prawo poczuć się jak mistrzowie świata. Nie dość, że trybuny pękały w szwach to jeszcze zakończyli sezon na pierwszym miejscu i otrzymali złote medale i puchar wieńczący ich ciężką pracę. Dla kibiców najważniejsze było jednak to, że pomimo otrzymania nagród za pierwsze miejsce zawodnicy znacznie bardziej ucieszyli się z niespodzianki, jaką było wręczenie pucharu przygotowanego przez rodziców i kibiców. Taka postawa jest gwarancją tego, że i w przyszłym sezonie kibice będą tłumnie dopingować moich podopiecznych na wszystkich meczach domowych.