Zalety stosowania henny pudrowej

Dostępna na rynku henna pudrowa jest dedykowana osobom o różnych odcieniach brwi oraz skóry. Po aplikacji pozostawia ona, w zależności od rodzaju, albo bardzo delikatny kolor albo znacznie intensywniejszy odcień. W niektórych przypadkach, w celu zniwelowania żółtych tonów, warto dodać nieco koncentratu grafitowego. Taka henna powinna zostać dobrana w sposób indywidualny.

Korzystamy z właściwości henny pudrowej

henna pudrowa bhDostępna na rynku henna pudrowa może być łączona z innym odcieniem, w celu uzyskania nowego koloru, odpowiednio dostosowanego do potrzeb danej klientki. Efekt może utrzymywać się od kilku do kilkunastu dni na skórze brwi, a także aż do kilku dni na włosach. Produkt można nakładać na każdy z rodzajów skóry. Jeśli jednak pojawiały się wcześniej reakcje alergiczne na inną hennę, powinniśmy wcześniej wykonać próbę. Składniki, jakie są zawarte w hennie BH, mają silne działanie wzmacniające brwi, dlatego jej regularne aplikowanie pozwala na utrzymanie lepszej kondycji włosów oraz bardziej atrakcyjnego wyglądu. Dobrym wyborem jest henna pudrowa bh. Jest to henna proszkowa, a sam proszek po zmieszaniu z wodą należy zaaplikować na skórę. Do najważniejszych jej zalet zalicza się między innymi trwałość, możliwość stosowania na różnych typach skóry, działanie wzmacniające, a także szeroką paletę kolorów, co pozwala na idealne dopasowanie odcienia.

Produkt dostępny jest w formie wygodnych w transporcie oraz kompaktowych saszetek, dzięki czemu można je mieć ze sobą także w czasie dłuższych wyjazdów. Skład takiej henny opiera się również o naturalne składniki, które oprócz barwienia włosów, umożliwiają także barwienie skóry, a jednocześnie są dla niej delikatne i nie powinny powodować reakcji alergicznej. Dzięki temu jest to światowy bestseller w koloryzacji brwi.